Wypóbuj za darmo*
Kody na 30 dniowy okres próbny Playstation Plus:

JD73-GS74-KK14
zużyty
J8CM-CQN6-KDLM
zużyty
Posiadasz kod na wersję próbną PS Plus, którego nie możesz wykorzystać? Udostępnij go innym! Udostępnij kod

*Kody zadziałają tylko dla tych, którzy nie korzystali jeszcze z usługi Ps Plus. Zobacz regulamin >> (wkrótce)
Top 10
96
95
94
93
92
92
91
91
90
10. Far Cry 3
90

Średnia ocen: 78
(wszystkich dotychczasowych gier w Playstation Plus, które posiadają ocenę na metacritic.com)
Gdzie kupić
Fabryka kluczy
90 dni - 62,90 zł
365 dni - 179,90 zł

Playstation Store
90 dni - 69 zł
365 dni - 199 zł

Markety i salony prasowe
90 dni - 69 zł
365 dni - 199 zł
Promocje i okazje
The Last of Us
Trial 30 dni Ps Plus w pudełku z grą The Last of Us
Kod na 30 dniowy okres próbny można znaleźć w pudełku z grą The Last of Us.
Masz info o okazji lub promocji dotyczącej Playstation Plus? Powiadom

Playstation Plus luty 2014

- archiwalna oferta
Region: Europa | Ameryka
Gra miesiąca

BioShock Infinite

BioShock Infinite na Playstation 3
Cena: 0
Nowości
Outlast
Cena: 0
Nowości
Metro: Last Light
Cena: 0
Nowości
ModNation Racers: Road Trip
Cena: 0
Dynasty Warriors Next
Cena: 0

Playstation Plus na luty 2014

- zapowiedź
*Tekst poniżej to zapowiedź oferty na luty 2014 napisana przed jej oficjalnym obwieszczeniem
Screen z gry Max Payne 3 na PlayStation 3
Co w PS Plus: MP3, DS3 trzy C3? Te sequele...
Co nas czeka w PlayStation Plus w lutym? Po kilku tłustych miesiącach pod rząd liczba killerów dramatycznie maleje. Nie ma jednak co się załamywać. W kolejce czekają bowiem między innymi: Max Payne 3, Dead Space 3 czy Crysis 3. Maxio co prawda poszedł w ponad 3 bańkach ale Rockstar nie było ukontentowane tym wynikiem. Dwa pozostałe triquele to już w ogóle zawód dla wydawcy EA, a że ten lubi wrzucać do Plusa co się da, to są bardzo prawdopodobne.

Bioshock Infinite PS Plus luty 2014
Bioshock Infinite w PS Plus w Ameryce już jest, czas na Europę.
Kto jednak obserwuje co się dzieje w amerykańskim PS Plus, na pewno słyszał o Bioshock Infinite w jego ofercie styczniowej i już ostrzy sobie ząbki na premierę i u nas. Gra to zacna ale już nie raz ameryka dostawała sute kąski, które w Europie pojawiały się albo z dużym opóźnieniem albo o zgrozo wcale. Trzymamy jednak kciuki.

Z mniejszych gierek: już w październiku był w USA Hotline Miami. Przykład spóźnialskiego właśnie co to ma problem z przepłynięciem wielkiej wody. W dodatku jest właśnie na wyprzedaży w Steam, gdzie łyknąć go można za nieco ponad 8 zł więc bitch please.

Tomb Raider Definitive Edition Cover
Na Tomb Raidera jeszcze poczekamy...
Wiele osób czeka również na Tomb Raidera. Cóż, zła wiadomość, może być z nim kłopot. Kłopot w postaci rozszerzonej edycji na next-geny wychodzącej w styczniu. Combo w postaci wersji w PS+ obok edycji specjalnej byłoby całkiem niezłym mykiem promocyjnym dla biednego Square Enix ale biorąc pod uwagę, że ta będzie w cenie nowej gry, $60, możemy o tym zapomnieć. Tomb Raider w PlayStation Plus nie pojawi się raczej wcześniej niż w marcu a i to wątpliwe. Z drugiej strony jeśli miałby wskoczyć jeszcze później ale już na PlayStation 4, fiu fiu, byłaby gratka.

Na PS4 na pewno możemy spodziewać się The Binding of Isaac. Kolejną niezależną grę na dobry początek PsPlusa na PS4. Czy będzie to jednak luty, nie wiadomo. Zależy kiedy gra zostanie skończona ;)

A co z tą Vitą panie? Vita się rozkręca, to jest najważniejsza wiadomość. Chętnych na tą konsolkę znajduje się coraz więcej. W PlayStation Plus rozkręciła się już dawno ale nadal niemało jest bardzo dobrych gier, które mogą zasilić bibliotekę. Escape Plan, Modnation Racers, PlayStation All-Stars Battle Royale anyone? Widzę las rąk. Coś z tego może wpaść. Na Sly Cooper: Thieves in Time czy Dragon's Crown jeszcze trochę za wcześnie.

Update:
Outlast w PlayStation Plus na PS4
Outlast w PS+ na PS4 w lutym już pewniakiem. BU!
Według niepotwierdzonych plot ze źródła, którego nie mogę namierzyć, w lutym w PS Plus mielibyśmy otrzymać, uwaga: Outlast na PS4, Bioshock Infinite i Metro Last Light na trójkę i Dynasty Warriors Next i Modnation Racers na Vitę. Jeśli źródłem jest pewien włoski serwis co już nieraz miał nosa z przeciekami pełnych ofert, to już można zacząć #excite. Na chwilę obecną oficjalnie potwierdzono horror Outlast na PS4 więc szanse są duże. Lada dzień wszystko będzie jasne.